Rooftop Studio With Acropolis & Sea View

  • 15 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Rooftop Studio With Acropolis & Sea View Aten, som har ett väldigt bra läge 2 km från Vindarnas torn, har plats för upp till 2 gäster. WiFi erbjuds för gästernas affärs- eller fritidsbehov.

En separat toalett och en dusch erbjuds i lägenheten och garanterar en bekväm vistelse. Det finns också hårtorkar, badlakan och handdukar.

Gästerna har tillgång till ett minikök, utrustat med kylskåp, köksredskap och glas för självhushåll.

Denna välkomnande lägenhet ligger ungefär 10 minuters promenad från tunnelbanestationen Ambelokipis och ungefär 10 minuter med bil från Technopolis Gazi. Stadens centrum kan också nås inom 25 minuters promenad från den 15 m² stora lägenheten. 2,1 km från Rooftop Studio With Acropolis & Sea View med 1 sovrum hittar du Hadrianus bibliotek. Järnvägsstationen Monastiraki är belägen 2 km från det här välkomnande boendet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Rooftop Studio With Acropolis & Sea View Aten
Cozy Estia
Mobilpris

Cozy Estia

8.3
Väldigt bra 18 recensioner
351 m från boendet
USD 55 USD 50
per natt
Zen-Wave, Neapoli
Mobilpris

Zen-Wave, Neapoli

9.0
Utmärkt 17 recensioner
488 m från boendet
USD 113 USD 102
per natt
Zen Spring, Neapoli
Mobilpris

Zen Spring, Neapoli

9.8
Exceptionellt 6 recensioner
508 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    34 km

    Tågstationer

    Viktoria tågstation
    1,7 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Köksgeråd

    För barn

    • Endast för vuxna !
    • Bordsspel

    Fritid

    • Solterass

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Matbord

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 13:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Rooftop Studio With Acropolis & Sea View?
      Populära sevärdheter nära Rooftop Studio With Acropolis & Sea View inkluderar Lykabettos-berget, som ligger 16 minuters promenad.
    • ❓
      Hur stort är Rooftop Studio With Acropolis & Sea View?
      Rooftop Studio With Acropolis & Sea View har en total yta på 15 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    34 km

    Tågstationer

    Viktoria tågstation
    1,7 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Rooftop Studio With Acropolis & Sea View Aten

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng